Навчання

Про дистанційне навчання в Народному Академічному Університеті Еволюції Розуму (НАУ ЕРО)

Відділ Дистанційного навчання Народного Академічного Університету Еволюції Розуму створено у вересні 2010 року, з січня 2020 року знаходиться у структурі Інституту Основ Програми «Сполучені хвилі» (ІОПСХ), що є складовою частиною НАУ ЕРО.

Базовий курс дистанційного навчання розрахований на 2 місяці. Він є початковим етапом навчання в НАУ ЕРО та підготовкою студентів/слухачів до участі у головному процесі – реалізації Програми «Сполучені хвилі» у статусі члена Міжнародного Громадського Руху «Сполучені хвилі».

Народний Академічний Університет Еволюції Розуму в особі ІОПСХ пропонує студентам/слухачам не лише курс навчання, а й перспективу практичної участі в експериментальних програмах, що дозволяють прискорювати вирішення проблем сучасного світу.

Програма Базового курсу дистанційного навчання НАУ ЕРО складається з 2 блоків:

1. Лекційний блок, який містить матеріал вступної лекції та двадцяти тем, що розкривають суть теорії, ідеології та завдань Міжнародного Громадського Руху «Сполучені хвилі». Тривалість освоєння матеріалу варіюється (залежно від швидкості навчання) не більше 2 місяців.

2. Консультаційний блок, призначений для закріплення пройденого матеріалу. Консультації (у формі письмових відповідей викладачів ІОПСХ на письмові запитання студентів/слухачів) організує відділ дистанційного навчання ІОПСХ.

Відповіді на питання, що часто ставляться з дистанційного навчання в НАУ ЕРО

Як стати слухачем базисного курсу НАУ ЕРО?

– Щоб приступити до навчання на Базисному курсі дистанційного навчання, необхідно уважно ознайомитися з Умовами та Правилами дистанційного навчання, які наведені в Угоді про дотримання Умов підключення до системи дистанційного навчання (ДО) та Правил користування системою ДО Народного Академічного Університету Еволюції , ознайомитися з тематикою Базового курсу, заповнити та відправити до відділу ДН онлайн анкету-заявку, після чого самостійно зробити оплату за навчання.

Як довго чекати формування групи і скільки часу забиратиме саме дистанційне навчання?

– Групи не формуються, навчання розпочинається одразу після оформлення статусу «студент/слухач». Дистанційне навчання проводиться в асинхронному режимі на базі офлайн технології (тобто студенти/слухачі навчаються тоді, коли їм зручно). Період навчання залежить від самого студента/слухача (тобто від обраної ним швидкості). Рекомендована швидкість – до 3 діб на 1 тему, а загальний період навчання може становити до 2 місяців.

Як сплатити навчання?

– після заповнення та відправки до відділу ДО анкети-заявки слід перейти до сторінки оплати (у нижній частині сторінки подачі заявки натисніть на банер "Україна" або "Інші країни"), де міститься коротка інструкція з оплати. Найзручнішим і найшвидшим (займає 1 хвилину) способом є онлайн оплата карткою VISA/Mastercard. Інші деталі дивіться у короткій інструкції на сторінці оплати.

Скільки коштує навчання?

– перед заповненням та відправкою до відділу ДО анкети-заявки ознайомтеся уважно з Умовами та правилами дистанційного навчання. Розмір оплати вказаний у розділі 7 "Оплата навчання".


Заявка на навчання була заповнена та надіслана вам, а також було оплачено навчання банківською карткою понад добу тому. Чому від вас так і не надійшов лист із підтвердженням оформлення у слухачі та інструкцією з початку навчання?

- Перевірте папку "Спам" у своїй пошті. Якщо там буде лист від нашого співробітника - позначте його як "Не спам" і він одразу з'явиться у папці "Вхідні". Поштові сервіси часто автоматично (без відома господаря скриньки) поміщають у "Спам" листи від незнайомих відправників (від яких раніше ви не отримували жодного листа і на які ви раніше не відповідали) з метою превентивного захисту від спаму та інших видів Інтернет-шахрайства.

Які вимоги висуваються до студентів/слухачів дистанційної форми навчання, до їх комп'ютерів та програмного забезпечення?

– Основні вимоги до студентів/слухачів та програмно-технічної бази містяться у розділі 1 Угоди про дотримання Умов підключення до системи дистанційного навчання (ДО) та Правил користування системою ДО Народного Академічного Університету Еволюції Розуму (НАУ ЕРО).

Програма з базовим курсом запускається тільки на комп'ютерах з операційною системою Windows.

Чи можна робити перерву у навчанні, і на який термін?

– При необхідності студент/слухач може зробити перерву у навчанні терміном до 1 місяця (але лише 1 раз), заздалегідь повідомивши про це свого тьютора (тьютор – це співробітник відділу ДО, який супроводжує Вас у процесі дистанційного навчання).

Якщо перерва планується до 1 тижня, то студент/слухач може не повідомляти про це свого тьютора. Але в будь-якому разі тривалі перерви негативно позначаються на якості навчання та засвоєння інформації. А велике затягування періоду навчання (більше 2 місяців) може бути основою виключення студента/слушателя. Тому відділ ДО ІОПСВ НАУ ЕРО рекомендує майбутнім студентам/слухачам заздалегідь спланувати навчання на 3 місяці вперед, щоб не виникали тривалі перерви.


Анонс Базового курсу лекцій НАУ ЕРО