Ми пропонуємо по-новому поглянути на закономірності світу, в якому живемо, усвідомити сенс того, що відбувається, і вжити конкретних дій, які дозволять людству існувати відповідно до законів Світобудови. Програма навчання містить лекції про влаштування Світобудови, витоки зародження та розвитку людської цивілізації, причини та наслідки реальних історичних подій. Навчаючись у НАУ ЕРО, ви дізнаєтеся, яким чином людство може не тільки управляти своїм життям, а й, беручи участь у Програмах Творця, впливати на процеси та явища світового масштабу. 

Організація об'єднання громадян "Народний Академічний Університет Еволюції Розуму" (далі – НАУ ЕРО) існує у правовому полі України, і була створена 05.04.2006 р. як розвиток Школи Нового Світогляду, (що функціонувала офіційно з листопада 2001 року у м. Одеса).

Валерій Володимирович Барановський відповідає на запитання новачків. Тут ви дізнаєтеся багато цікавого про Землю, Всесвіт і Людину. Канал Перспектива.инфо просуває Нову наукову парадигму, яка розкриває причини світової кризи, тенденції та перспективи розвитку людства. Канал висвітлює діяльність Народного Академічного Університету Еволюції Розуму.