Оплата

ОПЛАТА БАЗИСНОГО КУРСУ НАВЧАННЯ В НАУ ЕРО для України

1. Перед переходом до кроку №2 переконайтеся, що ваша карта VISA/MASTERCARD: - випущена українським банком (будь-яким) у національній валюті; - має позитивний баланс у сумі не менше ніж 3800 грн. (з урахуванням комісії системи); - не має обмежень щодо платежів через Інтернет (якщо вони є – їх слід попередньо зняти через рідний Інтернет-банкінг або відділ карткових операцій).

Також звертаємо вашу увагу, що якщо вам (особі, яка подала заявку) менше 24 років, то цю інструкцію виконувати не потрібно, оскільки ваша заявка була автоматично відхилена згідно з п. 1.1 Умов та правил дистанційного навчання в НАУ ЕРО.

2. Оплата банківською карткою

Якщо ви готові до оплати, натисніть на картинку нижче.


Альтернативний варіант оплати за реквізитами

Ви можете зробити платіж у касі будь-якого банку України за реквізитами:

Отримувач: ООГ "НАУ ЕРО", код ЄДРПОУ - 34320458 

Рахунок IBAN: UA213282090000026004312054301 

Призначення: За Базовий курс навчання від ...* 

Сума: 3800 грн.

* - вказати Прізвище та Ім'я абітурієнта

3. Протягом доби після виконання вами кроків 1-2 ми здійснимо перевірку та за позитивного результату оформимо у слухачі Базисного курсу навчання (на електронну пошту, вказану вами у заявці, надійде наш лист з інструкцією з підключення до навчання у дистанційній формі).

Увага: після оплати через касу банку, через Приват24 або будь-який інший сервіс (відмінний від Портмоне, посилання на який наведено за крок 2) - обов'язково повідомте оперативно нас про оплату за даною формою, вказавши суму, дату оплати та використаний спосіб платежу.

Щоб перейти до оплати для України, можете скористатися QR-кодом